♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Obrączki

 

Obrączki ślubne to symbol trwałości związku, wyboru na całe życie, miłości, wieczności, wierności, chęci spędzenia z kimś całego życia. Są to zazwyczaj dwa pierścienie wykonane ze szlachetnego materiału typu złoto czy srebro.

 

Jeśli widzimy w naszym śnie obrączki leżące gdzieś na ziemi, gdy nie ma przy nich nikogo, taki symbol w śnie jest oznaką pewnego rodzaju samotności która może przyjść do nas albo która już przyszła, nie zawsze jednak oznacza to samotność w miłości, może to być symbol samotności w pracy gdzie nie możemy nawiązać kontaktu z innymi, w rodzinie gdzie jesteśmy albo będziemy skłóceni.

 

Gdy w naszym śnie nakładamy obrączkę innej osobie, gdy ta osoba też nam nakłada taką obrączkę, ten sen symbolizuję związanie się z kimś emocjonalnie bardzo mocno, prawdziwą miłością, czy też prawdziwą silną przyjaźnią, ten sen pokazuje że już tego doświadczyliśmy albo w najbliższym czasie tak się stanie.

 

Natomiast sen gdzie widzimy zniszczone obrączki jest snem ostrzegawczym że tracimy osobę nam ważną, wskazuje on że popełniamy błędy nawet jeśli ich nie dostrzegamy, jest to ostrzeżenie przed tym że ta strata może być nieodwracalna jeśli już teraz nie postanowimy tego naprawić, czy też zadbać o tą najbliższą relację.

Obrączki

25 czerwca 2022
Sennik - Wróżba, Obrączki, Fajerwerki, Jabłko, Lupa - Wróżka Online