♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Ogień

 

Ogień to jedno z fundamentalnych odkryć okresu prehistorii. Z fizyczno-chemicznego punktu widzenia ogień powstaje w wyniku gwałtownego procesu utleniania łatwopalnych gazów pochodzących z materiału palnego. My znamy żywioł jako źródło ciepła, które pomaga nam w codziennym życiu ale źle użyte może też stanowić zagrożenie. 

 

Ogień w naszych snach ma znaczenie bardzo duże nie zawsze pozytywne ale bywa i tak. Jeśli śnimy o pożarze w którym środku jesteśmy, wszędzie widzimy ogień, taki sen wskazuje na duże zmiany w naszym życiu, pewne sprawy się załamią, mogą zostać zniszczone, zakończone relacje między nami a osobami z którymi mamy do czynienia od dawna. Jest to głównie ostrzeżenie dla nas.

 

Gdy w naszym śnie idziemy z pochodnią, taki sen jest już bardziej pozytywny bowiem ten sen wskazuje że odnajdziemy drogę w sprawach, sytuacjach w których jesteśmy pogubieni, mogą to być uczucia, sprawy związane z pracą a nawet zdrowiem. 

 

Sen w którym ogień gaśnie, wskazuje na utratę nadziei naszej bądź bliskiej nam osoby w nas. Ten sen też jest snem bardziej ostrzegawczym bowiem nad tą sytuacją najprawdopodobniej możemy jeszcze zapanować. 

Ogień

18 marca 2022
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Jaskinia, Szczepienie, Cygan, Ogień, Wróżba, Rycerz, Cmentarz, Huśtawka, Limona