♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Ogon

 

Ogon jest to część ciała kręgowców, jest to przedłużenie kręgosłupa tworzą go kręgi ogonowe. Oczywiście spotykany jest u zwierząt jak pies, kot, ryba itd. ale też i człowiek ma jego pozostałości w formie tak zwanej kości ogonowej.

 

Jeśli w naszym śnie widzimy dużo różnych zwierząt które z natury powinny mieć ogon a go nie mają, taki sen wskazuje na to że utracimy bliską osobę i tutaj nie chodzi o śmierć tej osoby a o stratę zaufania, odwróci się ona od nas albo by od tej osoby.

 

Jeśli natomiast mamy sen że my sami mamy ogon, jeśli widzimy go i czujemy, taki sen wskazuje że czeka nas sukces, sukces większy niż bliskich nam osób, ten sen pod względem finansowym jest bardzo pozytywny, w uczuciach jednak dużo nam nie mówi. 

 

Są też sny w których czujemy że powinniśmy mieć ogon ale czujemy jego brak w naszym ciele, nie umiemy sobie wytłumaczyć czemu tak się stało. Ten sen wskazuje na pewną dezorientacje w sprawach dla nas ważnych ale też niestety na przegraną przez nas. Ta przegrana może dotyczyć zarówno uczucia jak i spraw zawodowych a nawet zwyczajnych zawodów. 

Ogon

07 stycznia 2022
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Nagroda, Szczepienie, Ogon,  Wróżba, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona