Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Nagroda, Szczepienie, Ogon,  Wróżba, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona
07 stycznia 2022

Ogon

Interpretacja Snu - Ogon

 

Ogon jest to część ciała kręgowców, jest to przedłużenie kręgosłupa tworzą go kręgi ogonowe. Oczywiście spotykany jest u zwierząt jak pies, kot, ryba itd. ale też i człowiek ma jego pozostałości w formie tak zwanej kości ogonowej.

 

Jeśli w naszym śnie widzimy dużo różnych zwierząt które z natury powinny mieć ogon a go nie mają, taki sen wskazuje na to że utracimy bliską osobę i tutaj nie chodzi o śmierć tej osoby a o stratę zaufania, odwróci się ona od nas albo by od tej osoby.

 

Jeśli natomiast mamy sen że my sami mamy ogon, jeśli widzimy go i czujemy, taki sen wskazuje że czeka nas sukces, sukces większy niż bliskich nam osób, ten sen pod względem finansowym jest bardzo pozytywny, w uczuciach jednak dużo nam nie mówi. 

 

Są też sny w których czujemy że powinniśmy mieć ogon ale czujemy jego brak w naszym ciele, nie umiemy sobie wytłumaczyć czemu tak się stało. Ten sen wskazuje na pewną dezorientacje w sprawach dla nas ważnych ale też niestety na przegraną przez nas. Ta przegrana może dotyczyć zarówno uczucia jak i spraw zawodowych a nawet zwyczajnych zawodów. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol