Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, mama, tata, syn, córka, żona, dziadek, sprzątanie, Limona, Wino
19 marca 2021

Ojciec - Tata

Interpretacja Snu - Ojciec - Tata

 

Ojciec często główny żywiciel w naszym domu, symbol do naśladowania, lecz nie zawsze, niestety też zdarza się że ojcowie mają ciężką rękę, zdarzają się też przypadki patologiczne. 

 

W naszych snach ojcowie są silnym symbolem, zazwyczaj jest to symbol siły oraz rozsądku, niezależnie od tego jakie relacje mieliśmy z naszym ojcem w życiu realnym. Oczywiście tutaj dużo zależy od samego przebiegu snu.

 

Jeśli w naszym śnie tata jest osobą pozytywną, my sami mimo już dorosłego wieku w śnie czujemy się jak małe, bezbronne dziecko, taki sen wskazuje nam że potrzebujemy osoby która nas poprowadzi, sen wskazuje tutaj na naszą słabość czyli brak umiejętności podejmowania w pełni samodzielnych decyzji, jednak też ten sen stara się nam przekazać że nie warto się wstydzić jeśli tej pomocy potrzebujemy, poprośmy o nią. 

 

Gdy śnimy o ojcu który z kolei jest dla nas twardy, nie raz nas bije, czujemy się w tym śnie przez niego niedoceniani, a wręcz ośmieszani, taki sen jest symbolem tak naprawdę chęci pewnej autodestrukcji, widać że w życiu czujemy że popełniamy błędy, w głębi czujemy że zasługujemy na karę nawet gdy sami się przed sobą nie chcemy przyznać że tak jest. Sam sen też jest pewnym przekazem że możemy zapanować nad tym stanem rzeczy, musimy z tym zawalczyć i warto spojrzeć na siebie w mniej negatywny sposób. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol