♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu Ołówek

 

Ołówek to narzędzie do pisania oraz rysowania na papierze i oraz innych powierzchniach. Zazwyczaj ma czarnym lub ciemnoszarym kolorem pisma oraz możliwością starcia naniesionego za jego pomocą wzoru lub napisu.

 

W naszych snach ołówek może wydawać się mało znaczący ale tak naprawdę ma duże znaczenie, co też wskazuje na to że każdy szczegół w naszych snach ma duże znaczenie. Jeśli śnimy że jesteśmy w trakcie pisania czegoś i czujemy że jest to coś ważnego, w trakcie wykonywania tej czynności ołówek nam się złamie i odczuwamy wielką niepewność co dalej, taki sen niestety nie jest dla nas pozytywny, wskazuje on że już niedługo popełnimy duży błąd w naszym życiu i możesz płacić jego cenę przez naprawdę długi czas. 

 

Kolejnym snem w którym ołówek ma bardzo duże znaczenie to sen o fabryce gdzie ten przedmiot jest wytwarzany, sen ten mówi nam o tym że nadal mamy przed sobą wiele ścieżek życia do wyboru, że nadal my kształtujemy swoje życie, że to my możemy zadecydować co będzie dla nas najważniejsze. 

 

Interpretacja Snu w którym z kolei chcemy kupić ołówek w sklepie i wydaje on nam się bardzo drogi ale mimo to decydujemy się na ten zakup, taki sen wskazuje nam na zbliżające się oszustwo, pojawi się osoba w naszym życiu która będzie chciała nas oszukać, oszustwo będzie miało związek właśnie z finansami. Możemy jednak nadal tego oszustwa uniknąć dlatego bardzo ważne byśmy byli czujni w najbliższej przyszłości. 

Ołówek

03 września 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Planeta Neptun, Ołówek, Ptak Mityczny, Cmentarz, Meh-teh, Limona