Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Planeta Neptun, Ołówek, Ptak Mityczny, Cmentarz, Meh-teh, Limona
03 września 2021

Ołówek

Interpretacja Snu Ołówek

 

Ołówek to narzędzie do pisania oraz rysowania na papierze i oraz innych powierzchniach. Zazwyczaj ma czarnym lub ciemnoszarym kolorem pisma oraz możliwością starcia naniesionego za jego pomocą wzoru lub napisu.

 

W naszych snach ołówek może wydawać się mało znaczący ale tak naprawdę ma duże znaczenie, co też wskazuje na to że każdy szczegół w naszych snach ma duże znaczenie. Jeśli śnimy że jesteśmy w trakcie pisania czegoś i czujemy że jest to coś ważnego, w trakcie wykonywania tej czynności ołówek nam się złamie i odczuwamy wielką niepewność co dalej, taki sen niestety nie jest dla nas pozytywny, wskazuje on że już niedługo popełnimy duży błąd w naszym życiu i możesz płacić jego cenę przez naprawdę długi czas. 

 

Kolejnym snem w którym ołówek ma bardzo duże znaczenie to sen o fabryce gdzie ten przedmiot jest wytwarzany, sen ten mówi nam o tym że nadal mamy przed sobą wiele ścieżek życia do wyboru, że nadal my kształtujemy swoje życie, że to my możemy zadecydować co będzie dla nas najważniejsze. 

 

Interpretacja Snu w którym z kolei chcemy kupić ołówek w sklepie i wydaje on nam się bardzo drogi ale mimo to decydujemy się na ten zakup, taki sen wskazuje nam na zbliżające się oszustwo, pojawi się osoba w naszym życiu która będzie chciała nas oszukać, oszustwo będzie miało związek właśnie z finansami. Możemy jednak nadal tego oszustwa uniknąć dlatego bardzo ważne byśmy byli czujni w najbliższej przyszłości. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol