♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Pasterka

 

Pasterka to uroczysta msza odprawiana w nocy z 24 grudnia na 25 grudnia, jako druga z liturgicznej uroczystości Bożego Narodzenia. Pasterka upamiętnia oczekiwanie i modlitwę pasterzy zmierzających do Betlejem. 

 

Jeśli w naszym śnie uczestniczymy w Pasterce, jeśli czujemy że jest ona dla nas naprawdę ważna, gdy wszystko się dobrze układa i nie czujemy niepokoju, taki sen wskazuje nam na zbliżające się pogodne dni, pokazuje że dni które nadchodzą pozytywne nas zaskoczą, będą to dni w których poczujemy radość. 

 

Sen w którym dopiero idziemy na pasterkę, jesteś w tym sami, nie ma nikogo przy nas, ten sen wskazuje że szczęście na nas czeka ale musimy o nie zawalczyć, droga do szczęścia nie będzie łatwa ale to szczęście jest już coraz bliżej. Ten sen nie wskazuje konkretnie jakiej dziedziny życia to szczęście dotyczy. 

 

Są też sny w których już jesteś na Pasterce, lecz układa się ona nie tak jak powinna, w takim śnie może dojść nawet do imprezy przed kościołem, do sytuacji gdy to co się dzieje wokół rani chrześcijan, taki sen wskazuje że zbłądziliśmy, wskazuje że popełniliśmy już błąd w ostatnim czasie który może nas dużo kosztować ale najczęściej po takim śnie nadal mamy szansę naprawić nasz błąd. 

Pasterka

24 grudnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Pasterka, Szczepienie, Ogon,  Wróżba, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona