Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Ameryka, Narodziny, Piasek, Okna, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
26 maja 2023

Piasek

Interpretacja Snu - Piasek

 

Na świecie jest wiele rodzajów piasków, kwarcowe, wapienne, polimineralne, wulkaniczne itd. Ja dziś się nie skupię na tych bardziej naukowych nazwach tylko na tych najprostszych czyli Piasek żółty, plażowy czy też pustynny. 

 

Jeśli w naszym śnie znajdujemy się na plaży, na żółtym, czystym Piasku, gdy odczuwamy z tego powodu radość, taki sen wskazuje na pozytywny przypływ emocji, miłe rozmowy a nawet szasnę na poznanie kogoś nowego. 

 

Gdy natomiast jesteśmy również na plaży ale piasek jest brudny, zanieczyszczony śmieciami, gdy nie czujemy przyjemności z przebywania w tym miejscu taki sen wskazuje niestety zbliżające się te negatywne emocje, wskazuje że czekają nas zmiany ale nieprzyjemne dla nas. 

 

W naszych snach też nie raz możemy znaleźć się na pustyni, na gorącym Piasku, taki sen wskazuje zazwyczaj na nasze zagubienie, na to iż nie czujemy się pewni ale też ten sen daje nam nadzieje na to iż już to niedługo może się zmienić na naszą korzyść. 

 

Gorzej jeśli w naszym śnie wpadamy w zaspę Pasku, w ruchome Piaski, ten sen pokazuje że bardzo trudno będzie nam wyjść z problemów które już mamy albo które już niedługo się pojawią w naszym życiu. 

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol