♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Piwnica kojarzy nam się z pomieszczeniem gospodarczym, z przechowywaniem przedmiotów, ale też z pewnego rodzaju niebezpieczeństwem, z pajęczynami, ciemnością. Jest to pomieszczenie zazwyczaj do którego zaglądamy znacznie rzadziej niż do innych pomieszczeń.

 

Jeśli chodzi o pomieszczenie piwnicy w snach, taki sen zazwyczaj oznacza obawę przed czym bądź przed kimś, taka piwnica która nam to symbolizuje w snach jest ciemna, często brudna, nie zadbana.

 

Piwnica do której wchodzimy w snach a później nie umiemy znaleźć z niej wyjścia jest symbolem naszego zagubienia w życiu prywatnym, nie umiemy odnaleźć prawidłowej ścieżki w swoim życiu, nie umiemy podjąć właściwych decyzji, często boimy się coś zmienić mimo tego że zdajemy sobie sprawę z tego że może być lepiej. Więc taki sen jest pewnego rodzaju ostrzeżeniem by jednak zawalczyć o lepsze jutro, że gdzieś to wyjście z naszej sytuacji jest tylko musimy go poszukać. 

 

Jasna Piwnica, zadbana, czysta z okienkami, takie pomieszczenie w naszych snach jest przeciwieństwem tego co napisałam wyżej, ona oznacza że doskonale znamy swoje życie, wiemy jak postępować, lecz mimo tego czujemy że jesteśmy obecnie na dosyć niskim poziomie w swoim życiu. Sam sen jednak stara nam się przekazać że mimo iż nie jesteśmy prezesem, sławą, bogatą osobą, to jednak możemy cieszyć się z tego co mamy, ponieważ często jest to coś bardzo ważnego i warto to pielęgnować by takie zostało.

 

Sama piwnica jako pomieszczenie ma też znaczenie medyczne w pewnym sensie, oznacza ono nasze nogi, bądź same stopy. Sen może być ostrzeżeniem o tym że coś nam zagraża albo że już jest coś nie tak, dlatego powinniśmy uważać na siebie, na swoje zdrowie.

 

Jest to mała część z tego co nam się może przyśnić, pamiętajmy że każdy szczegół w śnie ma znaczenie, często najmniejsze rzeczy mają największe znaczenie. 

Piwnica

19 czerwca 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Piwnicy