Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Podróżach
25 września 2020

Podróż

Sny z motywem podróży są tak samo częste jak i inne, jednak je czasem dużo trudniej rozróżnić, często nie jesteśmy w takim śnie pewni jaki temat snu był tym głównym tematem, a mimo iż każdy szczegół we śnie jest ważny to główny temat ma największe znaczenie.

 

Jeśli śnimy że jesteśmy w trakcie podróży, ta podróż się nam dłuży, jesteśmy zmęczeni, nie widzimy jej prawdziwego celu, nie możemy się doczekać aż się zakończy, taki sen jest oznaką naszego wewnętrznego zmęczenia obecnym życiem, tym jak je prowadzimy, sen sugeruje nam byśmy jak najszybciej spróbowali coś w nim zmienić inaczej będziemy w tym tkwić i się męczyć dalej, dodatkowo tutaj można wyczytać z takiego snu że nikt nam w tym nie pomoże, zmiany same nie nadejdą dlatego my musimy o to zawalczyć.

 

Podróż w której uczestniczymy i jesteśmy radośni z tego powodu, czujemy energię, podświadomie czujemy że czekaliśmy na to bardzo długo, taki sen mimo iż wydaje się radosny to tak naprawdę też nie ma zbyt pozytywnego znaczenia. Oznacza on że czeka nas ciężka praca, nie koniecznie fizyczna ale taka też jest możliwa. Będziemy musieli podejmować w nadchodzącym czasie trudne decyzje które wpłyną na dalsze nasze losy.

 

Innym snem jest sen o podróży kończącej się, wiemy że jesteśmy już blisko celu a często nawet docieramy do niego przed wybudzeniem się. Ten sen jest pozytywny dla nas, oznacza on nadchodzącą poprawę finansową, ale też pozytywne doznania uczuciowe, taki sen zazwyczaj jest odbierany jako zapowiedź nadchodzących wydarzeń, lecz też warto na niego spojrzeć z innej strony, czyli jako wyznaczenie celu który możemy osiągnąć.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol