Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Rakieta, Fajerwerki, Pomoc, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
16 kwietnia 2022

Pomoc

Interpretacja Snu - Pomoc

 

Pomagać można na różne sposoby, można pomóc finansowo, można pomóc dobrym słowem, może kogoś wspierać a dla kogoś może to być najważniejsza pomoc, pomagać można przy pracy, czy też osobą poszkodowanym, itd. Dziś zinterpretuję tylko niektóre aspekty związane z pomocą. 

 

Jeśli śnimy że zostaliśmy poproszeni przez bliską nam osobę o pomoc finansową i takiej pomocy udzielamy, taki sen wskazuje zbliżające się lepsze czasy dla nas właśnie pod względem materialnym czy też finansowym, nie będzie to jednak dotyczyło tylko nas bowiem te lepsze czasu czekają też osobę z którą jesteśmy blisko emocjonalnie bądź służbowo. 

 

Gdy w naszym śnie staramy się pomóc osobie poszkodowanej w wypadku, ale czujemy duży niepokój że zrobimy coś źle, ten sen jest oznaką tego iż powinniśmy skupić się na naszym własnym zdrowi, często to ma związek z tym jak prowadzimy nasze życie, czyli to jak się odżywiamy, jak ogólnie żyjemy, czy palimy, pijemy. Sen wskazuje iż potrzebujemy zmian w naszym życiu. 

 

Sytuacja w naszym śnie gdzie to my jesteśmy poszkodowani i potrzebujemy pomocy, gdy o tą pomoc prosimy ale nikt ma jej nie udziela, ten sen nie jest dla nas pozytywne, wskazuje on na to że ważna dla nas osoba bądź osoby się od nas zaczynają oddalać i to będzie postępować jeśli nic nie zrobimy w tej sprawie.

 

Odwrotna sytuacja gdzie taka pomoc w naszym śnie jest nam udzielana pokazuje że zacieśniamy więzy z kimś z naszego otoczenia, czasem może to być związane z naszą pracą nad tym a czasem dzieje się to jedynie ze względu na tą osobę. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol