♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Z potworami, istotami które nas przerażają w naszych snach najczęściej mamy do czynienia gdy jesteśmy młodzi, co nie oznacza że w życiu dorosłym takie sny się nie pojawiają. Są to sny które zazwyczaj wzbudzają w nas bardzo dużo emocji negatywnych, strachu, niepewności, ale czasem też dodają nam odwagi gdy w takim śnie walczymy z tym potworem. Jakby jednak ten sen nie wyglądał zawsze wzbudza w nas to dużo emocji. 

 

Istoty które nas nawiedzają we śnie są przeróżne, od demonów, przez wampiry, zombie, istoty całkowicie wymyślone przez nas, czyli przybierają kształt tego co znamy z filmów ale też sami umiemy siłą umysłu takie postacie stworzyć. 

 

Sny o których mowa mają różne znaczenie, ostrzegają przed osobami które mają na nas zły wpływ, pokazują nam że powinniśmy coś zmienić w swoim życiu, również uświadamiają nas o tym że nie radzimy sobie sami ze sobą, mają one nawet nie raz związek z naszą seksualnością.

 

By dobrze zrozumieć nasze sny bardzo ważne jest zapamiętanie jak największej ilości szczegółów, jaka istota nas nawiedziła, ważne są szczegóły wyglądu, zachowania oraz to czy z taką istotą walczyliśmy, chowaliśmy się przed nią, uciekaliśmy czy może jeszcze inaczej to spotkanie wyglądało. 

Potwory W Naszych Snach

02 października 2020
Indywidualne interpretacje Snów, Darmowy sennik, między innymi w bazie już Sen o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Potworach