♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Praca w naszych snach zazwyczaj ma pozytywne znaczenie, lecz zazwyczaj nie oznacza że jest tak zawsze. Po takim śnie możemy często obudzić się zmęczeni ale niekiedy też pełni optymizmu i chęci do walki o lepsze jutro. Jest to bardzo obszerny temat, nie opiszę Wam w artykułach o każdej możliwej posadzie ale wybiorę parę najważniejszych moim zdaniem.

 

Przechodząc do przykładów, sen o pracy w biurze jest snem tym mniej pozytywnym dla nas, taki sen zazwyczaj symbolizuje zmęczenie pracą, ograniczeniem oraz brakiem perspektyw. Ten sen mimo swojego negatywnego przekazu o naszym życiu ma też w sobie coś pozytywnego, pokazuje on nam że warto wziąć się za siebie i zacząć coś zmieniać w życiu.

 

Kolejną pracą jest praca w sklepie, taka praca daje nam wiele możliwości jeśli chodzi o sen, sklep o którym śnimy może być bogaty w artykuły, bądź wręcz przeciwnie pułki mogą być puste, możemy pracować na wysokim stanowisku bądź zwyczajnie na kasie albo zamiatając podłogi. Dużo sytuacji w takim śnie może się nam przytrafić. Te pozytywne to kiedy pułki w sklepie są wypełnione artykułami taki sen przepowiada nam przypływ gotówki, dobrych doznań z tym związanych, gdy połączy to się jeszcze z wyższym stanowiskiem jakie obejmujemy śniąc, możemy już niedługo w prawdziwym życiu spodziewać się lepszych zarobków a może i awansu. Jednak gdy półki nadal są pełne a my pracujemy na najniższym stanowisku taki sen nadal będzie oznaczał że nasza sytuacja finansowa się poprawi lecz może ty być tylko chwilowe dlatego musimy uważać i mimo lepszych zarobków najlepiej trochę zaoszczędzić. Puste pułki nie symbolizują przypływu gotówki a wręcz przeciwnie, taki sen mówi o tym że czekają nas trudniejsze czasy już niedługo. 

 

Jeszcze trudniejszym dla nas snem może być sen o pracy w służbach policji. Taki sen oznacza głównie dla nas trudne wybory. Wybory przed którymi już stanęliśmy albo przed którymi staniemy w nadchodzącym czasie. Tutaj trzeba podkreślić że nie zawsze lepszy wybór dla nas na tą chwilę będzie lepszym wyborem ogólnie. Sam sen w zależności jak on wygląda dokładniej może zapowiadać krzywdę innej osoby by nam było lepiej, bądź poświęcenie się dla innych. Nie zawsze ten sen jest powiązany z pieniędzmi, może tutaj chodzić również o nasze uczucia, nasze zdrowie, naszą pogodę ducha. Więc nie ograniczajmy umysłu i spójrzmy na to szerzej. 

 

Zapraszam Was do mojego kolejnego artykułu związanego z pracą. 

Praca - część 1

27 marca 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Pracy