Sennik - Wróżba, Obrączki, Zaręczyny, Prezent, Róża - Wróżka Online
09 lipca 2022

Prezent

Interpretacja Snu - Prezent

 

Prezent czyli dar który możemy podarować innej osobie bądź który sami otrzymujemy, prezentem nie muszą być rzeczy materialne ale też mogą to być pewne wydarzenia, dla kogoś może być prezentem to iż będzie mógł gdzieś wyjechać, albo kogoś spotka po latach. W obecnych snach skupie się na prezentach nie konkretnych, czyli bardziej na przedmiotach zapakowanych. 

 

Jeśli w naszym śnie otrzymujemy prezent od bliskiej nam osoby, czujemy przy tym radość i wiemy że jest to szczere, taki sen wskazuje na przypływ gotówki, na powodzenie finansowe w niedalekiej przyszłości, dokładnie sam sen nie opisuje jednak wielkości tych finansów ale widać że sprawi nam to radość. Dla jednego może to być znalezienie 10 zł na ulicy dla innej osoby większa wygrana a jeszcze dla innej niespodziewana podwyżka. 

 

Gdy w śnie prezent wychodzi od naszej osoby, gdy to my obdarowujemy kogoś nam bliskiego, ten sen mimo iż wydaje się też pozytywny to tak naprawdę jest odwrotnością poprzedniego, czyli wskazuje on na niespodziewane wydatki, bądź stratę pieniędzy w inny sposób. 

 

W naszych snach też pojawiają się motywy gdy widzimy wiele różnych prezentów, pakunków ale które są za naszym zasięgiem, np. zamknięte za w pomieszczeniu za więziennymi kratami. Taki sen mimo iż czujemy w nim niemoc, wskazuje że mamy szansę osiągnąć dużo w kwestii finansowej ale droga do tego będzie dla nas bardzo trudna a często też długa. 

 

Więc Prezent w snach nie zawsze ma znaczenie pozytywne, wszystko zależy od tego jak sam sen się potoczy. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol