♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Quiz

 

Quiz jest to rodzaj zabawy, która polega na zadawaniu pytań oraz udzielaniu odpowiedzi, tego typu zabawy mogą być formą zwykłej rozrywki jak i częścią np. teleturnieju w którym mamy szansę wygrać nagrodę.

 

Jeśli śnimy że uczestniczymy w Quizie taki sen wskazuje nam że nie panujemy nad swoim życiem, że szukamy drogi którą powinniśmy podążać, natomiast jeśli w tym śnie radzimy sobie w tej zabawie bardzo dobrze wówczas sen nam wskazuje że jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia odpowiedniego celu dla nas.

 

Sen w którym zamiast uczestnikiem jesteśmy prowadzącym taką zabawę, oznacza że pewne osoby wzorują się na nas, jesteśmy dla nich przykładem dlatego też powinniśmy starać się by ten przykład z naszej osoby był jak najlepszy, nie możemy tutaj już patrzeć jedynie na siebie. 

 

W naszym śnie może pojawić się sytuacja że siedzimy przed telewizorem i oglądamy Quiz w którym występują nam znane osoby, taki sen jest z kolei ostrzeżeniem przed tym iż coraz mniej się liczymy dla innych, tracimy przyjaciół a możliwe nawet że rodzina się od nas odwraca. 

Quiz

04 czerwca 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, Helikopter, jajka, pytania, odpowiedzi, Limona, quiz