Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Rakieta, Fajerwerki, Wojna, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
08 kwietnia 2022

Rakieta

Interpretacja Snu - Rakieta

 

Rakieta to pojazd latający lub pocisk, napędzany silnikiem rakietowym. W ostatnim czasie dużo słyszy się o nich w kontekście konfliktu wojennego na Ukrainie, dlatego też dziś skupimy się na snach z tematyką Rakiet jako broni a nie jako obiekt przeznaczony do podróży. 

 

W naszych snach jeśli widzimy nadlatującą rakietę w naszą stronę i wiemy że jest to dla nas duże zagrożenie, taki sen przepowiada zbliżające się problemy, nie tego typu jak Rakieta ale związane ze sprawami uczuciowymi. Natomiast jeśli podczas tego snu nie doświadczymy uderzenia tego pocisku oznacza to że nadal możemy nad tymi problemami zapanować, w innym wypadku możemy próbować je jedynie załagodzić. 

 

Gdy w naszym śnie sami jesteśmy tymi którzy wystrzeliwują Rakietę, taki sen wskazuje na to iż już niedługo możemy się wmieszać w relację bądź ogólną sytuację która może zaszkodzić ale nie nam a komuś z naszego otoczenia, tak naprawdę możemy być powodem przez który związek innej osoby się rozpadnie. 

 

Sen w którym Rakieta lecąca w naszą stronę zostanie zestrzelona jest snem który tak naprawdę wskazuje na duże szczęście które nas czeka w nadchodzącej przyszłości, to szczęście może być związane ze sprawami uczuciowymi ale też i finansowymi. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol