Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, mama, tata, syn, córka, żona, dziadek, sprzątanie, Limona, Wino
12 marca 2021

Rodzina

Interpretacja Snu - Rodzina

 

Rodzina jest dla nas bardzo ważna, nie zawsze się z nią zgadzamy, zdarzają się kłótnie a nawet całkowite oddalenie się od niej, mimo to jest to bardzo ważny element naszego życia. W naszych snach często spotykamy osoby które znamy, często takimi osobami są osoby z naszej rodziny, co więcej w naszych snach może zdarzyć się że kogoś tak naprawdę nie znamy a czujemy że jest to osoba z naszej rodziny. 

 

Jeśli w naszym śnie jesteśmy na dużym spotkaniu rodzinnym, gdzie jest mnóstwo ludzi, nie wszystkich kojarzymy ale wiemy że są oni z nami powiązani, taki sen wskazuje nasze potrzeby bliskości z innymi, pokazuje że czegoś nam w życiu teraz brakuje, potrzeba nam pewnej zmiany, warto się otworzyć na więzy rodzinne ale nie tylko, też na bliskość z przyjaciółmi. 

 

Duże znaczenie w naszym śnie ma to czy spotkanie rodzinne jest w dobrej czy też złej atmosferze. Jeśli czujemy się wśród bliskich naprawdę dobrze, tutaj sen stara się nam pokazać że nie jesteśmy sami, mimo iż brakuje nam tej bliskości to tylko otwierając się na nią szybko tą potrzebę zaspokoimy. Odwrotnie jest jeśli w śnie atmosfera na rodzinnym spotkaniu jest gorzka, nie czujemy się tam najlepiej. Ten sen wskazuje że musimy się wysilić by odbudować więzi których tak nam brakuje, że nie wszyscy patrzą na nas pozytywnie, wskazuje że bliskie nam osoby są nam wrogo nastawione albo nastawione bardzo neutralnie. 

 

Zapraszam do kolejnych moich artykułów w których spróbuję skupić się na konkretnych osobach z rodziny. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol