♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Rum

 

Rum jest napojem o wysokiej zawartości alkoholu, obecnie jest to alkohol po którego może sięgnąć każdy jednak w dawnych czasach głównie był kojarzony z rabusiami, piratami, handlarzami niewolników, inaczej był kojarzony raczej z osobami z szarej strefy czyli niekorzystnie. 

 

W naszych snach rum ma właśnie zazwyczaj te gorsze znacznie, jeśli w naszym śnie pojemy ten alkohol, jest to znak że tak naprawdę zbłądziliśmy, krzywdzimy ludzi swoim zachowaniem, swoimi działaniami, może to się tyczyć naszej pracy czy też życia prywatnego. Co więcej jeśli w naszym śnie cieszymy się z picia tego alkoholu, sprawia nam to radość jest to oznaka że zdajemy sobie sprawę z tego iż krzywdzimy innych mimo to nie umiemy przestać tego robić.

 

Rum który w naszym śnie wylewamy wskazuje na to że chcemy się zmienić na lepsze i że możemy to osiągnąć, jest to zachęta dla nas byśmy o to zawalczyli, natomiast jeśli widzimy że ktoś ten rum wylewa ten sen wskazuje na to że są osoby wśród nas które chcą nam pomóc ale jeszcze nie umiemy tego dostrzec.

 

Jeśli widzimy że alkohol o którym mowa w tym artykule jest wypijany przez inne osoby które nas otaczają, my sami go nie piejmy, nikt nas nim nie częstuje, jest to ostrzeżenie dla nas byśmy uważali na otaczające nas osoby bowiem możemy zostać skrzywdzeni, ważne by przeanalizować kto jest naszym prawdziwym przyjacielem a kto na nas żeruje. 

Rum

15 stycznia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Wódka, Nowy rok, Alkohol, Rum, 2021, Whisky, Impreza, Wino