♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Rycerz

 

Rycerz czyli stan społeczny, tytuł nadany konkretnej osobie. Kojarzy nam się głównie z wojownikiem opancerzonym w zbroję, miecz oraz tarczę. Mimo iż nie był to wysoki tytuł w wielu krajach to budził szacunek wśród innych.

 

Jeśli w naszym śnie spotykamy na naszej drodze Rycerza i czujemy że jest to osoba godna zaufania, osoba która ma nas chronić a nie atakować, taki sen wskazuje na to że jesteśmy dobrze, pozytywnie odbierany przez osoby na których nam zależy mimo iż nie zawsze umieją one to okazać.

 

Sen w którym to my jesteśmy Rycerzem, gdy jesteśmy w ciężkiej zbroi a do tego dzierżymy broń białą, taki sen stara nam się nam pokazać że zbyt mocno ukrywamy swoje emocje przed innymi, pokazuje że jesteśmy zamknięci na innych ludzi w tym często i na rodzinę. Ten sen próbuje nas nakierować na to byśmy zmienili swoje postępowanie bowiem nie jest to dla nas dobre.

 

W naszych snach pojawia się też często Rycerz który jest wobec nas agresywny, Rycerz którego się boimy, którego wiemy że należy unikać, a czasem nawet taki Rycerz nas goni. Sen tego typu wskazuje na nasze otoczenie dla nas tak naprawdę nieprzyjazne i fałszywe, ten sen stara się nas ostrzec że są przy nas osoby które nie życzą nam dobrze a wręcz przeciwnie są gotowe nas wykorzystać by zyskać coś dla siebie. 

Rycerz

14 stycznia 2022
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Nagroda, Szczepienie, Ogon, Wróżba, Rycerz, Cmentarz, Huśtawka, Limona