♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Częstym motywem w naszych snach jest również ŚCIĘTE DRZEWO. Zanim zaczniesz interpretować taki motyw musisz sobie przypomnieć czy sen był o obserwacji ściętego drzewa, czy było widać moment jego ścinania.

 

W pierwszym przypadku sen odnosi się do stanu emocjonalnego oraz uczuć, które odnoszę się do już utraconej, w jakimś przypadku nadziei, lub zapowiedzi nadchodzącej sytuacji w której tą nadzieję utracisz.

W drugim przypadku, jeżeli ujrzysz ścinane drzewo musisz ponownie zacząć uważać na upór i pychę, ponieważ możesz sobie tymi cechami poważnie zaszkodzić. Jeśli ujrzysz we śnie drwali ścinających martwe drzewo, musisz przygotować się na nieszczęście. Warto zadbać o osoby starsze i schorowane z bliskiego otoczenie, gdyż taki sen może zapowiadać, że niedługo trzeba będzie się z nimi na stałe pożegnać.

 

W snach dobrze by było rozróżnić drzewa ścinane od złamanych. Mają one różną symbolikę. Co oznacza drzewo ścinane już opisałam. Drzewo złamane natomiast pokazuje, że jesteś targany różnymi negatywnymi emocjami. Przeżywasz głęboki konflikt wewnętrzny, który może doprowadzić do poważnych problemów w Twoim życiu.

Ścięte Drzewo

29 listopada 2019
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Drzewach