Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Krwi, Seksie
07 lutego 2020

Seks - Dobre znaczenie

Sen o seksie, jest zazwyczaj przyjemny i zazwyczaj też ma znaczenie dobre dla nas, czasem chce nam coś przekazać, pokazać czego pragniemy, co nas czeka w najbliższym czasie.

 

Jeśli jesteśmy osobą która nie uprawia seksu regularnie a to za sprawą tego że nie mamy partnera/partnerki. Wtedy taki sen chce nam pokazać że pragniemy zmian w naszym życiu, chcemy więcej intymności ale co więcej jest to też pewnego rodzaju zapowiedź. Jest to zapowiedź nowej znajomości w naszym życiu, lecz to od nas zależy czy to wykorzystamy i zbudujemy z nowo poznaną osobą bliższe i bardziej intymne relacje.

 

Kiedy natomiast mamy partnera/partnerkę i w naszym śnie uprawiamy seks z bliską nam osobą, to oznacza że idziemy w dobrym kierunku, będzie nam się układało w związku i powinniśmy się go trzymać. Pokazuje to prawdziwe uczucie z naszej strony ale też to że nasze uczucie jest odwzajemnione.

 

Zdarza się też że uprawiamy seks we śnie z naszą byłą miłością, oznacza to wtedy że żałujemy pewnych decyzji, nasze życie nie układa się tak jakbyśmy tego chcieli, też pokazuje pewnego rodzaju niepewność. Dlatego po takim śnie warto pomyśleć o pewnych zmianach w naszym życiu. Jednak nie tyczy się to tylko życia partnerskiego, te zmiany mogą dotyczyć pracy, walki o swoje zdrowie, nawet potrzebę zmiany samochodu.

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol