♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Sen o seksie, jest zazwyczaj przyjemny i zazwyczaj też ma znaczenie dobre dla nas, czasem chce nam coś przekazać, pokazać czego pragniemy, co nas czeka w najbliższym czasie.

 

Jeśli jesteśmy osobą która nie uprawia seksu regularnie a to za sprawą tego że nie mamy partnera/partnerki. Wtedy taki sen chce nam pokazać że pragniemy zmian w naszym życiu, chcemy więcej intymności ale co więcej jest to też pewnego rodzaju zapowiedź. Jest to zapowiedź nowej znajomości w naszym życiu, lecz to od nas zależy czy to wykorzystamy i zbudujemy z nowo poznaną osobą bliższe i bardziej intymne relacje.

 

Kiedy natomiast mamy partnera/partnerkę i w naszym śnie uprawiamy seks z bliską nam osobą, to oznacza że idziemy w dobrym kierunku, będzie nam się układało w związku i powinniśmy się go trzymać. Pokazuje to prawdziwe uczucie z naszej strony ale też to że nasze uczucie jest odwzajemnione.

 

Zdarza się też że uprawiamy seks we śnie z naszą byłą miłością, oznacza to wtedy że żałujemy pewnych decyzji, nasze życie nie układa się tak jakbyśmy tego chcieli, też pokazuje pewnego rodzaju niepewność. Dlatego po takim śnie warto pomyśleć o pewnych zmianach w naszym życiu. Jednak nie tyczy się to tylko życia partnerskiego, te zmiany mogą dotyczyć pracy, walki o swoje zdrowie, nawet potrzebę zmiany samochodu.

 

Seks - Dobre znaczenie

07 lutego 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Krwi, Seksie