Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

Sen o seksie, jest zazwyczaj przyjemny i zazwyczaj też ma znaczenie dobre dla nas, czasem chce nam coś przekazać, pokazać czego pragniemy, co nas czeka w najbliższym czasie.

 

Jeśli jesteśmy osobą która nie uprawia seksu regularnie a to za sprawą tego że nie mamy partnera/partnerki. Wtedy taki sen chce nam pokazać że pragniemy zmian w naszym życiu, chcemy więcej intymności ale co więcej jest to też pewnego rodzaju zapowiedź. Jest to zapowiedź nowej znajomości w naszym życiu, lecz to od nas zależy czy to wykorzystamy i zbudujemy z nowo poznaną osobą bliższe i bardziej intymne relacje.

 

Kiedy natomiast mamy partnera/partnerkę i w naszym śnie uprawiamy seks z bliską nam osobą, to oznacza że idziemy w dobrym kierunku, będzie nam się układało w związku i powinniśmy się go trzymać. Pokazuje to prawdziwe uczucie z naszej strony ale też to że nasze uczucie jest odwzajemnione.

 

Zdarza się też że uprawiamy seks we śnie z naszą byłą miłością, oznacza to wtedy że żałujemy pewnych decyzji, nasze życie nie układa się tak jakbyśmy tego chcieli, też pokazuje pewnego rodzaju niepewność. Dlatego po takim śnie warto pomyśleć o pewnych zmianach w naszym życiu. Jednak nie tyczy się to tylko życia partnerskiego, te zmiany mogą dotyczyć pracy, walki o swoje zdrowie, nawet potrzebę zmiany samochodu.

 

Seks - Dobre znaczenie

07 lutego 2020
W pierwszym przypadku sen odnosi się do stanu emocjonalnego oraz uczuć, które odnoszę się do już utraconej, w jakimś przypadku nadziei, lub zapowiedzi nadchodzącej sytuacji w której tą nadzieję utracisz.

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol