Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Krwi, Seksie
13 lutego 2020

Seks - Złe znaczenie

Seks w snach może też oznaczać coś złego dla nas. Seks który nie jest na miejscu jak z kimś z rodziny, jak z osobą która nas wręcz obrzydza czy też odpychanie naszej osoby. Takie sny mają złe znaczenie.

 

Seks z osobą z rodziny, często oznacza to że robimy coś wbrew swojej woli, że nie chcemy by nasze życie dalej się toczyło w ten sposób. Taki sen to zachęta dla nas byśmy zbuntowali się tym, byśmy zaczęli walczyć o nasze szczęście którego właśnie nam brakuje.

 

Uprawianie seksu z osobą która nas w ogóle nie interesuje, która jest dla nas bardzo brzydka, jest brudna, śmierdzi, taki sen oznacza że napotkamy duże problemy w życiu, nie będzie nam się w najbliższym czasie układało, chodzi tutaj zarówno o różne sfery życiowe, miłosne, zawodowe, szkolne itd. Taki sen pokazuje że możemy dużo stracić, jest to też pewnego rodzaju ostrzeżenie, ponieważ ten sen nie musi oznaczać tego co już jest ale to co może się nam przytrafić.

 

Sen o osobie którą kochamy a która nas odpycha i nie chce się do nas zbliżyć. Taki sen może oznaczać nadchodzące problemy w związku, niepewność czy to jest prawdziwa miłość, ale też może oznaczać nasze prywatne sprawy które nam się nie układają, strach przed tym że dokonamy złego wyboru.

 

Tak jak i w innych snach, duże znaczenie ma też otoczenie takiego aktu, dlatego jeśli potrzebujesz dokładniejszej interpretacji snu, zapraszam do kontaktu ze mną.

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol