♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Słoń to bardzo duże i silne stworzenie, też w naszych snach często jest symbolem naszej siły którą mamy w sobie mamy. Dokładnie takiego symbolu jest sen w którym widzimy słonia pełnego życia, który jest w swoim naturalnym środowisku, który podąża swoją ścieżką, bez przeszkód bez zagrożeń. 

 

Natomiast jeśli we śnie słoń idzie w naszym kierunku, czujemy się przy nim mali i nie koniecznie bezpiecznie, taki sen jest oznaką że tej siły w nas brakuje, że przytłaczają nas prawy codzienne a dodatkowo w najbliższym czasie może być jeszcze gorzej. Więc jest to też pewnego rodzaju ostrzeżenie. 

 

Ten brak siły może byś ukazany w naszym śnie również inaczej, gdy widzimy słonia w klatce, w niewoli czy nawet w zoo. Jest to oznaka że czujemy się osaczeni, że ktoś nad nami sprawuje władzę mimo iż tego nie chcemy. Może to być ktoś z rodziny kto ma wpływ na każdą naszą decyzje, ale też szef w pracy który jest zbyt surowy. 

 

Słoń jest też symbolem powodzenia, szansy na szczęście, duże pieniądze. Gdy w śnie widzimy szczęśliwego słonia, słonia z własnym dzieckiem, albo słonia rodzącego, jest to symbol tego że czeka nas dużo szczęścia, czeka nas dostatek a często już to się dzieje w naszym życiu, czyli już od jakiegoś czasu możemy odczuwać że wszystko idzie w odpowiednim kierunku i powodzi nam się coraz lepiej. 

 

Słoń to potężne stworzenia w życiu ale i w naszych snach dlatego warto pochylić się nad swoim snem gdy pojawi się tam słoń i sprawdzić co to mogło oznaczać. Pamiętajmy że każdy szczegół jest ważny.

Słoń

07 sierpnia 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Słoniach