♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Słońce

 

Słońce jest gwiazdą która daje nam życie, bez niego by nie byłoby nas na naszej planecie. Słońce kojarzy się z siłą, potęgą, odwagą, męstwem, jest to symbol zwycięstwa oraz nadziei. 

 

Słońce w naszym śnie ogólnie ma dobre znaczenie bowiem jest to symbol nadziei, nie tylko w życiu realnym ale też właśnie w naszych snach, jednak nie zawsze ma ono dobre znaczenie.

 

Jeśli śnimy o zaćmieniu słońca, jest to sen jeden z nielicznych z tym ciałem niebieskim który ma złe znaczenie, takie sen wskazuje nam na błędne decyzje której już podjęliśmy ale i te które dalej będziemy podejmować. Taki sen wskazuje że musimy bardzo dużo zmienić w naszym życiu i warto by zrobić to jak najszybciej. 

 

Jeśli śnimy natomiast o słonecznym dni w którym swoją uwagę skupiamy właśnie na tej gwieździe (słońce to gwiazda), wówczas taki sen wskazuje że czekają nas radosne chwile, chwile które nie muszą trwać paru godzin a chwile które mogą potrwać nawet tygodnie, miesiące, lata. Dużo tutaj zależy o nas i podejmowanych decyzji, od tego czy tą dobrą passę będziemy dalej kontynuować. 

 

Zachód słońca w ogólnym znaczeniu to koniec pewnej drogi, natomiast wschód słońca to początek drogi, coś nowego w naszym życiu. 

 

Słońce

06 sierpnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Słońce, Planeta Neptun, Wielka Stopa, Księżyc, Migoi, Meh-teh, Limona, quiz