♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Sprzątanie

 

Sprzątanie zazwyczaj kojarzy nam się z porządkami w domu, jednak nie zawsze to się ogranicza do tego miejsca. Można sprzątać w domu, w pracy, na ulicy, naprawdę w przeróżnych miejscach, tym bardziej że nasze sny mają znacznie mniejsze ograniczenia. 

 

Jeśli w naszym śnie odkurzamy, jesteśmy w trakcie sprzątania ale tą czynność wykonujemy w miejscu publicznym, jak środek ulicy, taki sen sen wskazuje nam że szukamy ucieczki od trudnych spraw w naszym życiu, chcemy się od czegoś albo kogoś uwolnić ale sami sobie z tym nie dajemy rady. Taki sen wskazuje nam że dobrze jeśli znajdziemy osobę która jest nam przychylna, która jest dla nas przyjacielem i nie będziemy się starali tego problemy rozwiązywać w samotności.

 

Odkurzanie jest częstym elementem naszego snu, też często sprzątanie właśnie z tym się kojarzy ale też sprzątać możemy w inny sposób. Mycie okien, sen w którym wykonujemy taką czynność zazwyczaj jest symbolem czystego sumienia, sen wskazuje że tak naprawdę postępujemy dobrze, zabrudzenia które w takim śnie są widoczne mają bardziej charakter naszych obaw że robimy coś źle jednak sam sen stara się nam tą czynnością przekazać że kroczymy odpowiednią dla nas drogą. Tutaj też oczywiście z takiego snu można wyczytać znacznie więcej ale jest to zależne od konkretnych elementów tego snu.

 

Interpretując sen gdzie grabimy liście warto zwrócić uwagę na to czy te liście są zielone, czerwone, żółte, czy może zgniłe. Grabienie liści zielonych w naszym śnie ma pozytywne znaczenie dla nas. Ten sen jest związany z naszą sferą finansową a oznacza on że już niedługo możemy spodziewać się znacznie lepszych zarobków albo jednego dużego przypływu gotówki. Inne rodzaje liści w naszych snach mają już bardziej negatywne znaczenie, gdybyś chciał/chciała się dowiedzieć co oznacza Twój sen zapraszam do kontaktu ze mną.

Sprzątanie

26 lutego 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: smażenie, gotowanie, czynności, włosy, sprzątanie, Limona, Wino