Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Pobicie, Sen fryzjer, fryzura, włosy, strzyżenie, Limona, Wino
12 lutego 2021

Strzyżenie

Interpretacja Snu - Strzyżenie

 

Strzyżenie większości z nas kojarzy się z obcinaniem włosów, z fryzjerem ale też może ono dotyczyć strzyżenia zwierząt, owcy, psa, kota a w naszych snach również innych zwierząt nawet takich które w życiu realnym tych włosów czy też sierści nie mają. 

 

Jeśli śnimy o tym że jesteśmy strzyżeni u fryzjera, taki sen zapowiada nam zmiany, te zmiany jednak na podstawie tej jednej zmiennej będą pozytywne. Będąc u fryzjera czujemy że zajmuje się nami ktoś profesjonalny, tak samo po takim śnie możemy doczekać się zmian przemyślanych, które będą prowadziły do lepszych czasów dla nas.

 

Będąc osobą która te włosy obcina a nie ma obcinane włosy, taki sen również wskazuje zmiany jednak te wyczekiwane przez nas, widać że mamy szansę osiągnąć swoje cele ale jeszcze czeka przed nami praca która pozwoli nam to osiągnąć. 

 

Inne znaczenie ma nasz sen gdy przychodzi do strzyżenia zwierząt, tak naprawdę każde zwierzę może oznaczać coś innego, między innymi gdy strzyżemy owcę taki sen jest dla nas pozytywny bowiem może on zapowiadać dodatkowe pieniądze które zdobędziemy w nadchodzącym czasie, strzyżenie psa z kolei jest bardziej negatywnym snem ponieważ taki sen wskazuje na to że nie cieszymy się dobrym zaufaniem wśród osób które znamy.

 

Tak jak wspomniałam na początku możemy też w snie strzyc zwierzę które tak naprawdę włosów nie ma ale w naszym śnie takie włosy ma, takim przykładem jest wąż. Gdy dochodzi do takiej sytuacji w naszym śnie powinniśmy być czujni ponieważ ten sen ostrzega nas przed osobą która będzie chciała nam zaszkodzić, ale też jest tutaj pozytywne przesłanie które wskazuje że na czas możemy odkryć to co nam zagraża ze strony tej osoby, ważne by tą wiedzę wykorzystać prawidłowo.

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol