Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Szczepienie, Szczepionka, Koniec Świata, Cmentarz, Meh-teh, Limona
24 września 2021

Szczepienie

Interpretacja Snu Szczepienie

 

Ostatnio bardzo popularny temat w Naszym kraju jak i innych na całym świecie. Szczepionka czyli preparat biologiczny imitujący naturalną infekcję by doprowadzić do wzmocnienia naszej odporności na konkretną bakterię czy też wirusa. 

 

Jeśli w naszym śnie czekamy na szczepionkę, nie koniecznie tą na Covid, tutaj możemy nawet nie być świadomi tego na co ma być ta szczepionka, w takim śnie często czujemy niepokój, czujemy się zagubieni a nawet czasami czujemy duży strach. Taki sen wskazuje że w życiu codziennym boimy się przyjąć pomoc od innych a co więcej ten sen często wskazuje na to że ten strach jest pozytywny, sam sen o oczekiwaniu na szczepienie wskazuje że powinniśmy sami o siebie zadbać, zawalczyć o to zanim poprosimy o pomoc inną osobę, więc jest to częściowo pozytywny sen który pokazuje że możemy sobie poradzić z problemem samodzielnie. 

 

Jeśli w naszym śnie jesteśmy namawiani na szczepienie ale tego nie chcemy tutaj podobnie, sen wskazuje że powinniśmy zawalczyć o siebie sami, ale też taki sen wskazuje że pewna osoba może chcieć nas oszukać. 

 

Sen w którym jesteśmy natomiast już po szczepieniu i jesteśmy z tego zadowoleni, czujemy się bezpieczniej, taki sen wskazuje już odmienną drogę, wskazuje że pomoc nam będzie potrzebna, że mimo iż możemy uważać że damy sobie ze wszystkim radę to mimo to nie powinniśmy się prosić o pomoc bowiem otaczają nas życzliwi ludzie. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol