♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Szczury nie kojarzą się nam dobrze i też zazwyczaj w naszych snach nie mają one dobrego znaczenia. Sam widok szczura we śnie oznacza naszą bezsilność, strach, uczucie przegrania. Może to dotyczyć przeróżnych sytuacji, najczęściej jednak jest to związane z pracą bądź sprawami uczuciowymi. 

 

Jeśli w naszym śnie gryzoń o którym mowa ugryzie nas, będzie ostrzeżenie przed fałszywym przyjacielem, osobą która chce nasz oszukać. Jest to jednak ostrzeżenie więc nadal możemy się przed tym bronić, możemy temu zapobiec, zwyczajnie nie dać się oszukać, sobą manipulować. Jednak to kim jest ta osoba mogą powiedzieć nam szczegóły we śnie, dlatego warto zapamiętać ich jak najwięcej. 

 

Sen w którym napotkamy na naszej drodze zamkniętego szczura w klatce, ten sen będzie dla nas pozytywny, też mówi o negatywnych emocjach które są w nas ale mówi przede wszystkim o tym że te emocje już zaczęliśmy zwalczać i zwalczymy je do końca, podołamy temu i to w dosyć krótkim czasie. Ten czas się jednak może wydłużać jeśli śnimy o wielu klatkach ze szczurami. 

 

Uciekające szczury też są pozytywnym dla nas pozytywnym znakiem, podobnie jak szczur w klatce oznacza to zwalczenie złych emocji, strachu, zdobyciu nowych sił, nowej energii, lecz taki sen mówi nam jedynie o tym że możemy to osiągnąć gdy o to zawalczymy, więc ten proces jeszcze się nie rozpoczął w nas.

 

Ważne by rozróżnić w naszym śnie szczura od myszy, są to dwa różne gryzonie o różnym znaczeniu. 

Szczur

14 sierpnia 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Szczurach, Podróżach