Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, Helikopter, igła, dziadek, babcia, Limona, fusy
12 maja 2023

Tron

Interpretacja Snu - Tron

 

Tron to oficjalne określenie siedziska najczęściej o kształcie krzesła, na którym monarcha zasiada przy oficjalnych okazjach, lecz na przykład w starożytnej Grecji zasiadali na nich bogowie, królowie lub osoby z najwyższych warstw społecznych.

 

W naszych snach Tron jest równie silnym symbolem lecz też można go interpretować na różne sposoby w zależności od tego jakiego go widzimy, w jakiej sytuacji, oraz gdzie my wówczas jesteśmy.

 

Jeśli w naszym śnie Tron lśni, fascynuje nas, jest ze złota, albo ze złotymi elementami a do tego jest pusty, nikt na nim nie zasiada, taki sen wskazuje że mam przed sobą szansę, że możemy dużo osiągnąć w sprawach zawodowych aczkolwiek ten sen też ostrzega nas, wskazuje na to że czekają nas też zagrożenia głównie w formie pokus które mogą nam zaszkodzić jeśli się im poddamy. 

 

Gdy śnimy że zasiadamy na Tronie, lecz ten Tron jest zniszczony, niczym nas nie zachwyca a jedynie sama pozycja wydaje się tutaj ważna, taki sen ostrzega nas iż nasza pozycja traci na sile, może to być pozycja w pracy, ale też może to być pozycja w rodzinie czy też znajomych. Ten sen jednak jest ostrzeżeniem więc nadal możemy swoją pozycję poprawić. 
 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol