♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Krew od zawsze symbolizuje naszą siłę, energię, witalność, jednak w snach nie zawsze krew ma takie dobre znaczenie. Dużo zależy od sytuacji we śnie w jakim ta krew jest ukazana. Poniżej przedstawiam Wam parę przykładów jak sen w którym pojawia się symbol krwi można odczytać.

 

W snach możemy spotkać się z naszą krwią, oraz krwią innych osób. Zazwyczaj łatwo jest nam odczytać czy ta krew należy do nas czy też nie. Dzisiaj się skupiam na naszej krwi, krwi osoby która śni. 

 

Jeśli we śnie krwawimy, czujemy że ulatuje z nasz krew nie musi to oznaczać nic złego, bowiem ten sen odczytujemy odwrotnie. Jest to oznaka naszej siły, naszej witalności oraz naszej silnej energii. W takim śnie naszą krwią możemy ubrudzić osoby nam obce w tym momencie symbol jest podobny ale oznacza dodatkowo że świadomie bądź podświadomie chcemy pomagać innym i czujemy że jesteśmy w stanie to robić.

 

Inne jednak znaczenie ma sen gdy widzimy siebie z trzeciej perspektywy, gdy widzimy że krwawimy, ten sen już nie ma dla nas dobrego znaczenia, może on oznaczać że nie możemy sobie poradzić ze swoimi myślami w życiu, że nasza psychika jest nadszarpnięta a może się to jeszcze pogorszyć. 

 

Jeszcze innym przykładem jest sen o niezbyt przyjemnych wymiotach krwistych. W samym śnie będzie nas to bardzo męczyło, ale oznacza to że chcemy coś naprawić w swoim życiu, oczyścić się ze złych myśli, z choroby która być może nas zaatakowała. Po takim nieprzyjemnym śnie często rano czujemy się dużo lepiej.

 

Jak wiadomo snów jest wiele, różnie one się toczą, możemy we śnie pluć krwią, kąpać się we własnej krwi, mieć transfuzje krwi, oddawać krew, a nawet pić własną krew. Każdy z tych snów będzie miał inne znaczenie, ważne też są też inne elementy które widzimy śniąc. Nie sposób wszystkiego opisać. Gdy przyśni Ci się sen na który chce poznać odpowiedź napisz do mnie. A ja już teraz zapraszam na kolejny artykuł o krwi lecz nie naszej. 

Twoja Krew

06 marca 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Krwi, Pracy