Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach,Ucieczka
01 maja 2020

Ucieczka

Sen o ucieczce jest naprawdę częstym tematem naszych snów. Niekiedy uciekamy z domu, innym razem przed zwierzętami, przed policją, przed odpowiedzialnością, sprzed ołtarza a zdarza się że uciekamy też przed zjawiskami czy istotami których nie rozumiemy. Uciekać można na wiele sposobów, samochodem, na piechotę, samotnie albo z kimś, nawet w pław albo latając.

 

Takie sny skrywają różne tajemnice, ogólne znaczenie jest podobne do samego znaczenia tego słowa. Czyli uciekamy, bądź chcemy uciec w życiu prawdziwym przed czymś, przed odpowiedzialnością albo przed bliskością do innych osób, przed strachem bądź przed naszymi emocjami.

Taki sen często też oznacza że brakuje nam kogoś na kim możemy polegać, czujemy się osamotnieni, szukamy kogoś kto pomógłby nam w naszych codziennych problemach ale gdy już taką osobę spotkamy wtedy nie umiemy jej zaufać i znowu uciekamy.

Sny o tej tematyce wskazują też często na to że nie umiemy sobie z czymś poradzić, ciężko jest nam znaleźć rozwiązanie problemów które są nowe bądź są z nami już przez dłuższy czas. Jest to również pewnego rodzaju ostrzeżeniem byśmy się nie poddawali, że ucieczka nie jest najlepszym rozwiązaniem, bowiem bardzo często w snach uciekamy ale nie udaje nam się uciec i ta ucieczka trwa od początku do końca snu.

 

Jak w każdym śnie trzeba brać pod uwagę wszystkie okoliczności tej też ucieczki która nam się śni, a przynajmniej te które udało nam się zapamiętać. Każdy wie że nie łatwo jest zapamiętać wszystkie szczegóły snów.

 

W moich kolejnych artykułach przedstawię Wam konkretne sytuację jeśli chodzi o uciekanie w snach.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol