Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Ucieczkach
15 maja 2020

Ucieczka Osoby Trzeciej

Rodzajów snów związanych z ucieczką jest bardzo wiele, mają one przeróżne znaczenie i ciężko wszystkie opisać. Jednak w ostatnim artykule opisałam Wam znacznie snów kiedy to my jesteśmy osobą uciekającą. W tym artykule postaram się Wam nakreślić sny które opierają się na ucieczce lecz nie naszej osobistej a osoby trzeciej.

 

Kiedy we śnie widzimy osobę bądź osoby uciekające bezpośrednio przed nami, oznacza to że w życiu realnym nie umiemy znaleźć wspólnego języka z jedną bądź paroma osobami, zazwyczaj chodzi tutaj o osobę na której na zależy albo chociaż na kontakcie z tą osobą z różnych względów. Co więcej jeśli takiej osoby nie uda nam się dogonić w tym śnie, może to oznaczać że mimo wysiłków które będziemy podejmowali by z tą osobą porozmawiać, znaleźć wspólny język, możemy nie osiągnąć swojego celu. 

 

Innymi snami są wizje osób uciekających ale nie przed nami a przed czymś innym, czy to jakiś kataklizm, czy inne osoby, a czasem też przed czymś nieznanym nam. Takie sny wskazują nam że czeka nas niełatwa przeprawa przez nasze życie, że napotkamy na wiele problemów z którymi będzie trudno nam sobie poradzić, ale mamy na to szansę walcząc o swoje. Taki sen jest też spowodowany strachem właśnie przed stanem gdy nie umiem sobie z czymś poradzić. Takie sny pojawiają się często przed zbliżającym się egzaminem w szkole, na uczelni, w pracy bądź egzaminem życiowym jak ślub, zaręczyny itd.

 

Warto zapisywać nasze sny po przebudzeniu, postarać się jak najwięcej zapisać szczegółów, szybko one ulatują więc później może nam się już nie udać do nich wrócić a te szczegóły mogą być bardzo ważne w ich interpretacji. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol