Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Ucieczkach
08 maja 2020

Uciekasz Ty

Ucieczka w naszych snach, bardzo ważnym jej aspektem jest to czy widzimy siebie samego, czy osobę trzecią.

 

Jeśli we śnie to my sami uciekamy przed czymś taki sen zazwyczaj ma podłoże bardzo prywatne, zazwyczaj w takich snach chodzi o nasze wnętrze a nie o sprawy zewnętrzne. Czyli na przykład o nasze emocje, o strach który właśnie przeżywamy.

 

Przykładowo w naszym śnie uciekamy z miejsca pracy, taki sen oznacza że boimy się naszych obowiązków, nie koniecznie związanych z pracą, mogą to też być obowiązki domowe, obowiązki w związku. Ten sen mówi o tym że wewnętrzne zdajemy sobie sprawę z tego iż nie dajemy sobie rady, że jesteśmy zagubieni w naszym życiu codziennym.

 

Ciekawe sny a często zwane koszmarami, toczą się w świecie nieznanym nam. Podam tutaj jako przykład mój sen osobisty.

Pewnej nocy śniłam że byłam w hotelu pełnym ludzi, nie widziałam ich ale widziałam że są u siebie w pokojach. W pewnym momencie przeszła mnie myśl, nabyłam wiedzę o tym że w hotelu grasuje osoba która wysysa krew mieszkańcom, był to tak zwany wampir. Starałam się uciec z tego hotelu ale nie ważne jak mocno próbowałam to zrobić, nie udawało mi się to mimo iż byłam świadoma tego gdzie są drzwi. Sen zakończył się tym że i mnie dopadł ten "wampir".

Analizowałam ten sen dosyć długo, było tam dużo szczegółów ale teraz najważniejsza jest sama ucieczka, w tym śnie oznaczała ona że zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakie czyha na mnie w życiu codziennym, że jest w moim otoczeniu osoba która mi zagraża i wysysa moją energię, nie pozwala mi na rozwój wewnętrzny, lecz mimo iż o tym wiedziałam nic z tym nie robiła, ponieważ nie umiałam sobie poradzić z tym problemem. Ten sen miał przekaz, żeby uwolnić się od tej osoby musiała stawić jej czoło, przestać myśleć o ucieczce a postarać się zawalczyć o moje racje.

 

Podsumowując jeśli chodzi o sny w których sami uciekamy są to sny o naszych emocjach, duże znaczenie ma cały sen ale ogólne przesłanie wiąże się z naszymi uczuciami, z naszymi emocjami. Pamiętajmy też że takie sny mogą nieść za sobą jakiś przekaz, jak poprowadzić swoje życie, co zmienić, na co uważać. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol