♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Jednym z częściej odwiedzających potworów w naszych snach są wampiry. One wywołują w nas dużo skrajnych emocji, z jednej strony strach, niepewność ale też niektóre sny sprawiają że uważamy je za istoty dobre, a wręcz możemy się w takim wampirze zakochać.

 

Jeśli w naszym śnie zostaliśmy przez wampira zaatakowani, jeśli pije on naszą krew, jest to ostrzeżenie przed osobą którą mamy blisko siebie a mimo pozytywnych emocji do tej osoby tak naprawdę wysysa ona naszą energię i chce nam zaszkodzić.

 

Gdy uciekamy przed taką istotą taki sen wskazuje że czekają nas trudne decyzje a na ich podjęcie nie będziemy mieli dużo czasu, co więcej czekają nas czasu strachu, strachu powiązanego właśnie z naszymi decyzjami, nie będziemy ich pewni a będą one naprawdę ważne dla nas. 

 

Miłość do wampira w naszym śnie oznacza potrzeby seksualne, gdy czujemy dużą bliskość do tej postaci a ona mimo wszystko wysysa z nas krew jest to oznaka potrzeby zmian w naszym życiu intymnym. Może to być powodem braku tej najważniejszej osoby w naszym życiu bądź wręcz przeciwnie powodem może być właśnie ta osoba z którą jesteśmy.

 

Wampir

09 października 2020
Indywidualne interpretacje Snów, Darmowy sennik, między innymi w bazie już Sen o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Wampirtach