Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

Wąż w naszych snach jest zazwyczaj oznaką czegoś złego, złym symbolem. Ten gad często oznacza kłamstwa które nas otaczają, osoby które nam źle życzą, jest też ostrzeżeniem przed takimi osobami, ponieważ nie zawsze wąż widziany we śnie oznacza że już taka osoba na nas oddziałuje. Jeśli to zwierze pojawia się z ciemności, na przykład ze skał albo z cienia spod łóżka, jest to znak że poznaliśmy już osobę która będzie nam zagrażała, która nie życzy nam dobrze ale jeszcze na nas nie oddziałuje zbyt mocno.

Natomiast jeśli waż w tym śnie nas zaatakuje i nas ugryzie, jest to symbol tego iż już ta osoba na nas działa, że jesteśmy pod wpływem manipulacji tej osoby i jest to dla nas bardzo niekorzystne.

 

To stworzenie może mieć też znaczenie seksualne, a dokładniej potrzeby seksualnej z inną osobą. W takich snach wąż którego napotykamy jest dla nas przyjazny niczym szczeniak, w takim śnie go możemy głaskać, dotykać, nawet z nim rozmawiać. Takie sny wskazują na naszą potrzebę, na nasze pragnienia łóżkowe których zapewne od dłuższego czasu nie możemy zaspokoić. 

 

Wąż wśród banknotów w naszych snach jest z kolei ostrzeżeniem o zbliżających się trudnościach finansowych o tym że możemy dużo stracić, przegrać pieniądze, bądź stracić źródło zarobków. Jednak tak sen to nie przepowiednia a ostrzeżenie dlatego nadal możemy mieć na to wpływ jeśli szybko zaczniemy działać. 

Wąż

31 lipca 2020
W pierwszym przypadku sen odnosi się do stanu emocjonalnego oraz uczuć, które odnoszę się do już utraconej, w jakimś przypadku nadziei, lub zapowiedzi nadchodzącej sytuacji w której tą nadzieję utracisz.

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol