Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

Wesele w naszych snach może przybierać różną formę, my możemy być goście, możemy być panną młodą, pracownikiem. Wesela w naszych snach mogą być bogate, biedne, pełne agresji albo wspaniałym wydarzeniem, jak wiemy sny nie znają ograniczeń.

 

Jeśli we śnie jesteśmy tą główną osobą, czyli świeżo upieczoną żoną bądź mężem, taki sen jest zapowiedzią dobrych chwil w naszym życiu, będą one związane właśnie z naszym życiem partnerskim. Bardzo duże znaczenie w takim śnie oczywiście ma to jak całe wesele wygląda, ja tutaj skupiam się jedynie na tych głównych aspektach. Więc znaczenie snu może się różnić od siebie jeśli mimo iż jesteśmy głównym weselnikiem, miejsce gdzie jest wesele płonie, nie ma innych ludzi, czy też np. mamy zorganizowane wesele na łodzi podwodnej. Każdy taki szczegół ma znaczenie.

 

Więc jeśli właśnie na naszym weselu sala płonie, ale mimo to nadal wszyscy się dobrze bawią, my sami też się tym nie przejmujemy, to oznacza dodatkowo trudne decyzje przed nami, oraz to że będą one miały duży wpływ nie tylko na nasze życie ale też na życie innych. 

 

Gdy jesteśmy natomiast gościem weselnym ale nie tym głównym, gdy bawimy się oglądając młodą parę, gdy ta zabawa jest udana, jest to oznaką że czegoś nam brakuje w życiu, potrzebujemy zmiany inaczej nasze życie będzie coraz to trudniejsze, będziemy odczuwać coraz mniej radość. Taki sen jest ostrzeżeniem które warto wziąć pod uwagę i zacząć szukać czegoś nowego w naszym życiu. 

 

Jeśli chodzi o kolejne kwestie weselne, zapraszam do kontaktu osobistego, pamiętajmy też że każdy szczegół jest ważny, nawet to czy parkiet był drewniany na takim weselu czy bawiliśmy się na piaszczystej plaży. 

Wesele

18 września 2020
W pierwszym przypadku sen odnosi się do stanu emocjonalnego oraz uczuć, które odnoszę się do już utraconej, w jakimś przypadku nadziei, lub zapowiedzi nadchodzącej sytuacji w której tą nadzieję utracisz.

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol