♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Wigilia 

 

Wigilia  bardzo ważne święto ale również bardzo ważna tradycja bowiem wigilie obchodzą już nawet osoby niewierzące. To święta niesie za sobą wiele symboli które kojarzą się nam z tym dniem, też te symbole często są spotykane w naszych snach.

 

Jeśli w naszym śnie wyczekujemy pierwszej gwiazdki na niebie by przysiąść z rodziną przy stole ale ta gwiazdka się nie pojawia, taki sen oznacza że mamy niezałatwione sprawy w życiu osobistym, że powinniśmy się skupić na obecnych obowiązkach a nie wyczekiwać tego co przyniesie nam los. Natomiast gdy w naszym śnie doczekamy się takiej gwiazdki, czujemy w nim radości wiemy że możemy zaczynać rodzinne spotkanie, taki sen wskazuje na to że dobrze sobie radzimy w życiu, byśmy dalej podążali tą drogą a czeka nas nagroda. 
 
Sen w którym rozmawiamy podczas wigilijnej nocy z naszym pupilem, pieskiem, kotkiem bądź innym zwierzęciem, taki sen wskazuje że pogodzimy się z osobą z którą obecnie nie mamy najlepszego kontaktu, jednak czy to my powinniśmy wyciągnąć pierwsi rękę do tej osoby czy to ta osoba to zrobi dużo zależy od pobocznych sytuacji w tym śnie, czyli po raz kolejny widać że trzeba zapamiętać jak najwięcej szczegółów z naszego snu, co jest bardzo ważne. 
 
Z naszego snu możemy czasem zapamiętać tylko fragment jak na przykład łamanie się opłatkiem. Taki sen jest symbolem naszych obietnic, im większa ilość życzeń w śnie, łamania się opłatkiem tym więcej obietnic nie spełnimy w życiu. Tego co sami sobie obiecujemy ale też tego co innym obiecaliśmy. 

Wigilia

18 grudnia 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Wódka, Wigilia, Święty Mikołaj, Święta Bożego Narodzenia, Gwiazdka