Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

Pisałam Wam w poprzednim artykule znaczenie podstawowe Wody, co oznacza woda czysta w naszych snach oraz jaką symbolikę ma woda brudna. Teraz chciałam Wam przekazać parę słów na temat różnych form wody.

 

W śnie możemy odczuwać czy coś jest ciepłe, zimne, możemy sobie wyobrażać zapachy. Woda ciepła w naszych snach ma znaczenie niezbyt pozytywne dla nas. Jest to oznaka osłabienia naszego organizmu, może zapowiadać chorobę albo przypominać o chorobę która już nas męczy. Natomiast woda zimna jest oznaką pomyślności, podobnie jak woda czysta to oznaka harmonii, opanowania, sukcesu, miłości itd. Jest to bez wątpienia dobry znak dla nas. 

 

Czasami może śnić nam się woda która wystrzeliwuje w powietrze, tryska na prawo i lewo, ma mocny strumień, sen z takim elementem może oznaczać duże potrzeby w naszym życiu, chęć zmiany, pragnienia, dużej energii która jest w nas. Taki widok ma też podłoże erotyczne, niezależnie czy śni o tym kobieta czy mężczyzna, oznacza to potrzebę bliskości z inną osobą, intymności, a może po prostu pragnienia seksu, którego być może od dawna nie było w naszym życiu albo nas nie zadowala.

 

Na niektóre symbole wodne w naszych snach trzeba szczególnie uważać, jak chociażby sen w którym pływamy w jeziorze, co gorsza jeśli jest to niezbyt czyste jezioro, mętne. Taki sen często zwiastuje coś złego, pewnego rodzaju niebezpieczeństwo. Jeśli zapamiętamy taki sen warto przez pewien czasy żyć nieco ostrożnie. Te niebezpieczeństwo może przyjść z każdej strony, może ono być widoczne w miłości, w pracy, a nawet i na ulicy. Dlatego uważajmy na siebie. 

 

Można wodę zobaczyć w snach w przeróżnych sytuacjach, może być zamarznięta, możemy po niej chodzić, może mieć formę deszczu, a nawet i pary wodnej. Jest ich wiele. Wszystkich Wam tu nie opiszę, dlatego jeśli masz pytania, chcesz się dowiedzieć czegoś o swoim śnie, napisz do mnie. 

Woda w różnych formach.

28 lutego 2020
W pierwszym przypadku sen odnosi się do stanu emocjonalnego oraz uczuć, które odnoszę się do już utraconej, w jakimś przypadku nadziei, lub zapowiedzi nadchodzącej sytuacji w której tą nadzieję utracisz.

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol