♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Wódka

 

Alkohol w naszych snach często występuje pod różnymi formami, różne napoje, różne okoliczności też różne wydarzenia z nim związane. Duże znaczenie ma to jaki rodzaj alkoholu widzimy w naszym śnie. Dziś postanowiłam opisać ten który najbardziej niszczy ale dużo osób po niego często sięga, czyli po wódkę. 

 

Jeśli w naszym śnie kupujemy wódkę, taki sen nie jest dobrym proroctwem oznacza on że możemy wpaść w tarapaty, najczęściej jest to związane z naszą pracą lecz dużo zależy od tego innych elementów tego snu. 
 
Natomiast gdy w śnie już jesteśmy w trakcie picia alkoholu, gdy pijemy kieliszek za kieliszkiem, taki sen interpretuje się negatywnie, wskazuje on na to że nie umiemy sobie poradzić z życiem, ze sprawami które są dla nas bardzo ważne, wskazuje na to że obraliśmy błędną drogę w naszym życiu. 
 
Są też pozytywne sny związane z wódką, takim snem jest sen o zbiciu butelki wódki, jeśli zrobimy to świadomie oznacza to że chcemy wyjść z problemów które obecnie mamy, chcemy coś zmienić w naszym życiu i nam się to uda, jeśli zrobimy to w naszym śnie przypadkiem taki sen ma delikatnie inne znaczenie bowiem wskazuje na to że jest osoba która chce nam w tym pomóc, osoba która jest nam przychylna której powinniśmy zaufać. 
 
W naszych snach też często chcemy się napić wódki, mamy już butelkę ale nie umiemy jej otworzyć, jest to ostrzeżenie że wchodzimy na ścieżkę życia w której popełnimy dużo błędów i warto się zastanowić jeszcze parę razy zanim podejmiemy decyzje które mogą być nieodwracalne.

Wódka

04 grudnia 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Wódka, Alkohol, Lanie Wosku, Wieczór Andrzejkowy, Podróżach