♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - X - Symbol, Liczba, Znak

 

Bardzo ważnym elementem naszych snów są liczby, symbole, znaki które widzimy, litera czy też liczba X zaliczyć można do tych trzech elementów w zależności od sytuacji. 

 

Jeśli w naszym śnie widzimy na mapie symbol X, podświadomie wiemy że jest to miejsce którego szukamy, które warto odwiedzić taka sytuacja w naszym śnie oznacza że podążamy odpowiednią drogą w naszym życiu, zazwyczaj chodzi tutaj o sprawy finansowe, rozwój w pracy, czy też dążenie do wygranej pieniężnej. Dzięki temu taki sen jest dla nas zapowiedzią dobrych zmian. 

 

Natomiast gdy znak X nas blokuje w śnie, gdy widzimy tą literę i wiemy że nie możemy gdzieś się udać, taki sen wskazuje na naszą wewnętrzną blokadę, ta wizja nam sugeruje że musimy mocniej zawalczyć o swoje cele, nie poddawać się mimo iż napotykamy problemy bądź napotkamy nowe trudności na naszej drodze. 

 

Liczba X czyli 10 w naszym śnie może mieć przeróżne znaczenie, dużo zależy od sytuacji w jakiej ją ujrzymy. Jednym ze snów w którym taką liczbę widzimy jest sen w którym jest odliczany czas, możemy nie mieć pewności w naszym śnie co się stanie po zakończeniu odliczania jednak czujemy podświadomie że stanie się coś złego. Jeśli X jest główną liczbą w naszym śnie, zazwyczaj ten czas na niej się zatrzymuje. Taki sen oznacza że czekają nas wyzwania w życiu, czekają nas trudne decyzje a co więcej ten sen wskazuje że będziemy mieli mało czasu na podjęcie tej odpowiedniej decyzji. 

X - Symbol, Liczba, Znak

25 czerwca 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: VIP, Bardzo Ważna Osoba, X - Symbol, Liczba, Znak, odpowiedzi, Limona, quiz