♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Zakupy

 

Dla wielu z Nas zakupy to bardzo przyjemna czynność, dla innych wręcz przeciwnie nie każdy lubi wydawać pieniądze, są też osoby która nie umieją się opanować co ostatecznie jest chorobą. Nasze sny patrzą na to nieco inaczej. 

 

Jeśli w naszym śnie kupujemy ubrania, tutaj nie skupiamy się zazwyczaj na tym czy to lubimy czy też nie, ale często zwracamy uwagę na cenę, lecz nie dokładna a bardziej w kategorii tanie - drogie. Więc jeśli w naszym śnie kupujemy ubrania tanie, jest to oznaką że tak naprawdę nie doceniamy sami siebie, sen stara nam się przekazać że powinniśmy poszukać swoich plusów, natomiast drogie ubrania w naszych snach wskazują na to że staramy się ukryć przed innymi jacy naprawdę jesteśmy często jednak te osoby zdają sobie z tego sprawę i nasza próba manipulacji tylko nasz pogrąża. 

 

Kupując w naszym się samochód, ten sen wskazuje w pewnym sensie na przebytą naszą drogę, dużo tutaj też zależy od tego jaki to jest samochód. Przykładowo jeśli kupujemy drogi i szybki pojazd ten sen jest oznaką że naprawdę dobrze nam idzie w życiu, podążamy odpowiednią ścieżką, jest nam pisany pewien sukces. Kupując jednak samochód stary, używany, ten sen wskazuje na to że tak naprawdę staramy się być kimś innym, nie umiemy odnaleźć swojej ścieżki życiowej, warto wtedy przeanalizować nasze dotychczasowe życie.

 

Oczywiście snów o zakupach jest mnóstwo, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w interpretacji swojego snu, zapraszam do kontaktu ze mną. 

Zakupy

05 marca 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: smażenie, gotowanie, czynności, zakupy, sprzątanie, Limona, Wino