Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

Czasem jednak sny ze zmarłymi prowadzą za sobą przestrogę lub zapowiedź czegoś nieprzyjemnego. Do takich snów należą: sny o wykopywaniu czyichś zwłok, o zmarłym wystającym z trumny, szkielecie zmarłego z rodziny lub gdy w naszym śnie boimy się zmarłego.

 

Sen, w którym wykopujemy czyjeś zwłoki ostrzega nas o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Gdy widzimy zmarłego wystającego z trumny jest to zapowiedź sporu.

 

Kiedy w śnie ukazuje nam się szkielet kogoś z rodziny musimy przygotować się na ciężkie chwile w naszym życiu, pełne bólu, strachu i cierpienia. Po śnie, w którym boimy się zmarłego możemy spodziewać się w najbliższym czasie jakiegoś stresu lub napiętej sytuacji. 

Zmarli - Ostrzeżenie

27 grudnia 2019
Sen, w którym wykopujemy czyjeś zwłoki ostrzega nas o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Gdy widzimy zmarłego wystającego z trumny jest to zapowiedź sporu.

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol